Prognoza pogody w TVP. Zamiast studia - kościół, Maryja, cudowne źródełko i kapliczka. W tle piosenka o lesbijkach

Zrzut ekranu. Na zdjęciu Natalia Chrapek TVP 3 Rzeszów.
Zrzut ekranu. Na zdjęciu Natalia Chrapek TVP 3 Rzeszów. rzeszow.tvp.pl
Jak połączyć cuda Maryi, uzdrawiające źródełko, księdza dominikanina, wnętrze kościoła, zaproszenie na drogę krzyżową, dwie lesbijki z...prognozą pogody w TVP?

Niejedna agencja reklamowa musiałaby przeprowadzić burzę mózgów wśród swoich kreatywnych, a i tak trudno byłoby im wymyślić coś sensownego. Niektórzy pracownicy TVP swoją kreatywnością wygrywają ze wszystkimi agencjami.

Są rzeczy, które jeśli się już zobaczyło, nie da się ich odzobaczyć. Tak jest w tym przypadku.
Młoda dziennikarka z TVP 3 Rzeszów, Natalia Chrapek po prognozie pogody, którą zapowiedziała 19.03.2017, zapewne podbije serca wielu internautów. Kto wie? Może zdobędzie serce samego prezesa Jacka Kurskiego?

Mam nadzieję, że ten dostrzeże ogromny potencjał uśmiechniętej pogodynki i zaproponuje jej pracę w głównym wydaniu "Wiadomości". Koniecznie w tej samej scenerii.

Dziennikarka z taką pasją opowiadała o objawieniu Najświętszej Panienki, cudach w źródełku, które dzieją się za sprawą Matki Boskiej Boreckiej, o niedzielnej Mszy Świętej, że zupełnie nie pamiętam co z tą pogodą w końcu.
Na sam koniec zaprosiła widzów na ekstremalną drogę krzyżową, która odbędzie się 7.04.2017 w Sanktuarium w Borku Starym, zapewniając, że Maryja czeka tam na wszystkich proszących o łaski.

Wydawcy z TVP Rzeszów, także szkoda byłoby nie docenić. Uważam, że swoją prognozą pogody wygrywają z "Wiadomościami" w TVP 1.

Najważniejsze, że wierni są swoim ideałom. Następnego dnia, czyli 20.03.2017, prognoza pogody również utrzymana była w temacie sakralnym. Wprawdzie zapowiadana już w nieco bardziej romantycznej scenerii. Za plecami dziennikarki TVP, Anny Sabat stała kapliczka święta z krzyżem i Matką Boską, a...

A w tle można było usłyszeć nostalgiczną wersję jednego z najpiękniejszych hitów ostatnich lat"Lost On You", piosenkarki LP, zdeklarowanej lesbijki, która w tymże utworze śpiewa o miłości do kobiety. W teledysku możemy także zobaczyć czuły pocałunek obu Pań.


Czyżby linia prezesa Kurskiego się zmieniała? Ostatnio podczas rozmowy z Piotrem Grabarczykiem - dziennikarzem WP, pan prezes powiedział, że w publicznej telewizji nie będzie randek gejów, ponieważ są niezgodne z Konstytucją. Widać piosenki o randkach lesbijek są zgodne.

Video z prognozą pogody przy cudownym źródełku i w kościele

Video z prognozą pogody, kapliczką i piosenką o lesbijkach w tle

LP. Genialna piosenkarka, prywatnie lesbijka. Jej płaczliwe, emocjonalne i zahaczające o geniusz "Lost On You", opowiadające o uczuciu do kobiety, zna już chyba cały świat.
Trwa ładowanie komentarzy...